| Motisor a întrebat:

Am rămas fără bucățile de cauciuc de sub laptop pentru că a trebuit să umblu la șuruburi. Mi-ar trebui niște bucăți de cauciuc care să se lipească de laptop să le pun unde vreau eu, nu peste șuruburi cum era înainte dar nu știu cum să caut, ce denumire are asemenea chestii, chiar nu îmi vin idei.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti face "picioare" pentru laptop din garnituri de cauciuc, folosite de instalatori (recomand garniturile conice folosite la unele capace de wc-uri, cu inaltime de cca. 1cm).
Garnitura se poate lipi de partea inferioara a laptop-ului, cu cate o picatura de prenadez.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pe la Lidl aveau uneori piciorușe pentru mobilă, poate și ceva mai mici.
Dacă intri cu răbdare într-un magazin precum Leroy Merlin, cred că găsești. Sau chiar în Auchan.

| 120bulevard a răspuns:

Banda dublu adeziva, fara sa dezlipesti partea pe care va sta laptopul