| anonim_4396 a întrebat:

Am realizat o prezentare prin proshow si mi-ar fi placut sa o public pe youtube. Problema este ca nu stiu cum as putea sa o salvez astfel incat sa apara in format video. Stie cineva cum? Asa nu merge incarcata... :-

Răspuns Câştigător
| REMiXDJ a răspuns:

Ai acolo in program import / export file, sau send file to...//si iti alegi in ce vrei sa salvezi : avi sau mpg

3 răspunsuri:
| withoutme a răspuns:

Nu mai stiu unde dar cauta dupa ce ai facut prezentare si o sa gasesti prin meniul lui sub ce forma vrei sal salvezi printre care e ceva si pentru youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat deja...

| mariuta a răspuns:

Daca ai cont pe youtube cred ca va merge...