| Acer2296 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu un sistem 5.1, este in garantie, l-am trimis de 3 ori cu aceiasi problema, orice boxa as introduce in mufa SL bazaie, ultima oara cand l-am trimis m-au sunat si mi-au spus ca problema nu este la sistem ci la mine, mi-au zis ca bazaie din cauza semnalului de internet de la mine de acasa, acum intrebarea este, ce legatura ar avea semnalul wifi cu sistemul daca eu il conectez la TV, laptop sau telefon, tinand cont ca doar daca il bag in priza si il pornesc fara sa il conectez la ceva bazaie boxa aia? Va multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| colonelumorteni a răspuns:

Schimba cablu daca e rca cablul asa face cand nu mai ating clemele alea bine

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Bazaitul (de retea, 50Hz) se aude in boxe atunci cand masa (de intrare) nu face bine contact, firul "cald" este in aer (neinchis).

| gabicoo a răspuns:

Găsesc tot felul de motive ca să nu-ți schimbe produsul sau să-ți returneze banii.

| KovacsB a răspuns:

Nu are cum sa fie de la tine, avea sens daca introduceai un cablu de la computer.