| bogdy12345 a întrebat:

Am reinstala recent Windows 7 x64, iar acum nu mă mai pot conecta la Wi-Fi, nu îmi găsește nici-un Wi-Fi, nu merge nici dacă conectez cablul LAN de la modem, în Control Panel, la Device Manager, Network Adaptor nu îmi găsește decât Bluetooth Adapter, nu mai găsește Wireless, doua drivere nu s-au instalat când am instalat Windowsul, Network Connector si Entherent Connector.
Laptopul este un Dell Latitude 3330
Butonul pentru wireless este pe on.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza driverele din pagina Dell
daca nu te descurci, descarca pe un stick Driver Pack, si iti instalezi driverele respective. driver pack il descarci de aici
https://drp.su/
folosind un pc functional

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si driverele cine vrei sa ti le instaleze, politia?

| Pietricel a răspuns:

Instaleaaza driverele de pe site-ul producatorului.

| Antonia797 a răspuns:

Eu cand mi-am cumparat laptopul am optat pentru win 7 doar ca nu ii mergea netul si asta pentru ca era un model mai nou.
Este posibil sa isi fi facut niste setari si acum ii trebuie un win mai nou. Eu mi-am luat atunci win 8.
Sper ca te-am ajutat :*