| vladtheripper a întrebat:

Am reinstalat windowsul de curand si am uitat sa salvez cateva poze din My documents. Este posibil sa le recuperez? Daca da, cum?

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.computerica.ro/recupereaz-fiierele-terse-din-greseal/
Gasesti aici informatii despre Recuva si ce presupune. Cred ca sunt slabe sansele sa recuperezi ceva. Poti totusi sa incerci. Succes!

| AndreeeexD a răspuns:

Buna! Nu poti deoarece pozele s-au sters in timpul reinstalarii.

| ellena3322 a răspuns:

Nuuu nu nici sa te mai gandesti nu mai p oti sa le mai recuperezi

| NoRules a răspuns:

Salut...se poate. descarca RECUVA...cu ala le poti recuperabig grin daca ai nevoie de ajutor da-mi add la zis.r0by@yahoo.comtongue