| mihaicristy97 a întrebat:

Am reinstalat windowsul xp sp 2 si vreau sa imi instalez un antivirus (avast) cand dau dublu clik p el dispare imediat! Va rog ajutati-ma! Nu am nici un virus in pc'! id mihai _cristy97

2 răspunsuri:
| motherfucker a răspuns:

Incearca sa intri in safe mode si sa il instalezi. Daca nu merge nici de acolo incearca alt antivirus ca sunt o gramada gratis pe internet... avira, avg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai bine sa instalezi bitdefender free edition? E doar o sugestie, si crede-ma ca e mai bun decat avast.