| cosmin986522 a întrebat:

Am sa pun o poza cu un link sa vedeti cum imi apare la local area connection http://i46.tinypic.com/256fcki.jpg. Cum fac sa imi gaseasca IPV4 si la media state sa numai scrie enable?

1 răspuns:
| ralukagirl a răspuns:

Nu ai cum pentru ca tu ai conexiune PPoe nu ai Conexiune partajata de pe un server proxy asa functioneaza netul ori trebuie sa faci click pe propieters si sa bag ip-urile manual dar trebuie sa la sti de la provider (cel care iti furnizeaza internet) happy