| TheToxicNightmare a întrebat:

Am Samsung S5230. Imi puteti spune si mie cum pun si eu un videoclip de pe youtube in telefonul meu. Ce format suporta? Va rog frumos sa-mi spuneti si cum sa fac acel format. Multumesc.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DOWNLOAD de pe Youtube in format 3gp, mp4, FLV, AVI(div x) pentru telefon
Intra aici http://www.downloadconvertvideo.com/ bifeaza 3gp sau mp4 (in functie de ce format suporta telefonul tau ) apoi introdu URL-ul de la clipul de pe youtube si apoi clik pe ''convert''. Dupa ce se face conversia porneste downloadul automat pentru al descarca in pc in 15 sec! (conversia dureaza intre 5-30 min)
Sau foloseste http://www.clipconverter.cc/ Bafta! (bifeaza MP4)

| virus5381 a răspuns:

Downloadezi videoul de pe youtube cu ce vrei tu. Intri in programul format factory (free se gaseste pe net) si alegi acolo from x(unde x ii formatul actual ) to formatul MP4 rezolutia 320x240 prca. Ceva de genu nu mi-am mai pus filme de polt pe tel happy. Metoda merge foarte bine.