Întrebare recomandată | Antrica a întrebat:

Am scapat camera in apa(camera de PC).Ce pot sa fac ca sa functioneze din nou?

Răspuns Câştigător
| tehno125482 a răspuns:

Sa cumperi una noua!

5 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Daca nu s-a stricat nimic in ea, atunci dupa ce se usuca ar trebui sa mearga din nou.

Răspuns utilizator avertizat
| Ensiferum a răspuns:

Scoate-i bateria si pune-o intr-un vas cu orez. Orezul va absoarbe toata apa din interior.

| LaurK a răspuns:

N-ai ce face deoarece apa a intrat in toate circuitele camerei, solutia este sa iti iei una noua.

| Madara93me a răspuns:

Incearca sa o desfaci pentru a se usca. In cazul in care s-a uscat dar nu merge nu iti ramane decat sa iti cumeri alta noua.