| yosvlad a întrebat:

Am schimbat bateria pentru iPhone-ul meu 3G dupa un tutorial de pe internet. L-am pus in priza, a aparut logoul Apple dar apoi s-a stins, ecranul nu afiseaza nimic si nu reactioneaza la apasarea niciunui buton (decat la cel de Power mai apore o data logoul dar iar se stinge)
Credeti ca face asa pentru ca e bataria descarcata sau pentru ca nu a fost montata bine?

3 răspunsuri:
| yosvlad explică:

M-am lamurit era de la baterie, aia noua nu mergeoh go on
am mai dat si o gramada de bani pe ea si am cumparat-o si de pe un site cu pretentii. o sa reclam faptul ca bateria nu merge, sa vedem daca primesc un raspuns de la ei, o sa-l postez aici

| yosvlad explică:

Primesc banii inapoi... marfa buna nu au, dar macar sunt corectilaughing sub amenintarea reclamatiei evidentlaughing

| yasemin_7448 a răspuns:

Lonnomo lofdnhsw gkdsejbvs nmsgb natrha fgaqrhya jss fh aadffrsw ADDDD