| DanyAlex a întrebat:

Am si eu niste probleme cu wifi-ul la un galaxy y. cand ma conectez la retea, imi arata ca sunt conectat. apoi cand intru in google play sau orice alta aplicatie care necesita conexiune la internet, de dezactiveaza wifi-ul. apoi cand ies din google play sau oricare alta aplicatie care necesita conexiune la net, se activeaza inapoi. AJUTOOR!

2 răspunsuri:
| bruniatul a răspuns:

Du-te la service cu el

| DanyAlex explică (pentru bruniatul):

Pai eu l-am comandat de pe amazon.de din Germania. si nu am primit garantie... sau ceva de genul... ma rog.