| Ciobotaru_Mara_1992 a întrebat:

Am si eu o adresa mai veche de mail si nu pot intra pe ea parola o stiu si ma pune sa raspund la o intrebare dar raspunsul nu il stiu fiindca atunci cand am facut-o l-am trecut la intamplare ce pot face?
ps:nu am trecut un email alternativ fiindca nu aveam atunci

2 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Asta te-ar putea ajuta : https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot
; sau poti da pe ymail.com, iti va aparea Conectaţi-vă la Yahoo! si exact dedesubt iti va aparea butonul,, Ajutor " sau,, Help " daca ai yahoo-ul in engleza, langa acest buton se afla un buton,, V-aţi uitat ID-ul sau parola '' / I can't access my account si de acolo selectezi si tu, ca te pricepi! Sper ca ti-am fost de ajutor! Te rog funda happy

| LittleKidu a răspuns:

Si eu am fost in aceiasi situatie. Singura cale ar fi sa ai facebook-ul cu acea adresa de mail sau contul google. In rest, nu se poate face nimic.