| Dorinel_Cipri_1998 a întrebat:

am un telefon HTC 8X Windows Phone si atunci cand intru pe messenger am,activata locatia si imi merge foarte greu netul,Dar cand dezactivez serviciul de localizare merge foarte bine, care Sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| timeOUT a răspuns:

Problemele pot fi multiple, dar parerea mea este ca atunci cand dezactivezi locatia, scapi de un trafic de cativa kb, care sunt folositi pentru alte scopuri, acest lucru este mult mai plauzibil daca folosesti o cartela cu mb, dar si pentru trafic wifi este destul de plauzibila.