| DS_Sedat_1993 a întrebat:

Salut, am un Windows Phone si nu mi se conecteaza messenger-ul de la Facebook. Imi spune Waiting for network desi netul imi merge, am incercat si pe date si pe wi-fi si nimic. Ce pot sa-i fac?

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Foarte proaste telefoanele astea cu windows. Mereu au probleme cu tot felul de aplicaţii, sau invers, exact genul ăsta de problemă pe care îl ai tu acum.
Eu l-am vândut pe al meu.

| serban57 a răspuns (pentru mudokins78):

Tin sa te contrazic, eu folosesc un Lumia 640 cu windows 10 mobile insider preview si nu am mai avut un bug de aproape o luna. Poate a fost instabil candva, dar de la un update la altul devine tot mai stabil si se adauga tot mai multe functii.

| serban57 a răspuns:

Ce versiune de windows ai?

| DS_Sedat_1993 explică (pentru serban57):

8.1

| serban57 a răspuns (pentru DS_Sedat_1993):

Daca poti, fa-i update la windows 10 mobile. Versiunea pentru w 8.1 nu mai primeste suport de la Facebook, asa ca iti trebuie versiunea noua. Daca telefonul tau nu a primit windows 10, incearca o versiune insider.