| scorpionalb a întrebat:

Am si eu o intrebare cu ce program adica eu vreau sa cant si nu sunt sa-mi cante cineva la tobe etc. s. a instrumente eu vreau sa cand din casti si ce program e ala ca sa fie tobe intrumente muzicale big grin

1 răspuns:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
Eu cred ca ai nevoie de un instrumental de la o melodie(partea unde se aud instrumentele, nu vocea, fara versuri).
Intrumentale gasesti cate vrei pe Youtube, scrii melodia de la care vrei partea cu instrumentele(instrumental sau karaoke), si mergi pe site-ul Video2Mp3 si pui link-ul de la clip acolo si o sa descarci instrumentalul.
Bafta!
Nu stiu daca ai primit un raspuns satisfacator, eu sper ca da!
Bye bye!