| MinatoSan a întrebat:

cum pot sa pun un episod din naruto ( sau din orice alt anime ) pe o pagina de pe un forum? Funda

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Copiezi pur si simplu adresa link-ului, si in momentul cand se da click pe link porneste si filmul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il urci pe youtube si pui link

| PickUp a răspuns:

Sall:) Uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=1Hv9WMq8O5U
Sau poti sa-l pui pe youtube dupa intrii pe site dai pe butonul YouTube si pui link acolo sau pui link direct in forum;)

| MinatoSan explică:

Am avut in vedere ca video-ul sa apara direct pe forum straight face nu ma refeream link, link poate face si un copkil de 6 ani, eu ma refeream cum sa fac sa apara video-ul pe forum, in imagine straight face