| Corina1325 a întrebat:

Am si eu o intrebare: De ce nu imi merge imprimanta? Am instalat-o din nou, dar nici acum nu imi merge. Cand dau la un document in Microsoft print(dau pe iconita in care este o imprimanta), in loc sa porneasca cum facea de obicei, imi apare save in:. De ce?

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pentru ca nu esti pe userul administrator sau userul pe care esti logat in windows nu are drepturi depline.Sau mai poate fi si faptul ca atunci cand dai print nu e selectata imprimanta acolo ci Microsoft office document image writer.Selecteaza imprimanta de acolo si va merge daca asta e.Bafta!