| VanessaVanessa55 a întrebat:

Am și eu o întrebare... deci... am făcut un video ieri cu muzica și când îl postez pe Instagram după câteva minute îmi spune ca e blocat și ca doar din anumite tari se poate viziona ( aproximativ toate înafară de România ) DE CE? și doar dacă fac "contestatie" atunci se poate vedea și în România dar fără muzica și eu vreau cu muzica. CE SA FAC?
NU ÎNȚELEG DE CE NU MERGE acum 2 zile am mai postat unul la fel doar cu alta melodie și acela a mers... și nu cred ca e vina melodiei

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai pus o melodie la care autorul a pus interdictie de drept de autor, iar pentru a o folosi trebuie sa te intelegi cu el.

Schimba melodia!

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Ai drept de autor pentru acea muzica?
Nu au blocat-o fara motiv