| Gabriela0109 a întrebat:

Buna lume! Cine ma poate ajuta. Ieri am postat un reel pe Instagram iar la câteva ore după asta, contul mi-a fost blocat. Mi-au cerut sa scriu pe o foaie numele meu, numele de utilizator si un cod, apoi sa fac un selfie cu acea foaie si S-o trimit lor. Știe cineva in cât timp verifica Instagram datele si dacă va fi deblocat contul meu? Va mulțumesc mult!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" Gabriela0109 : numele de utilizator si un cod, apoi sa fac un selfie cu acea foaie si S-o trimit lor"

așa, la prima vedere mie mi se pare că (unii) te-au fraierit. Mai poți să iți acceezi contul?

| Gabriela0109 explică (pentru sierra1):

Nu. Din păcate a fost blocat definitiv. Probabil nu am respectat regula comunității.

| sierra1 a răspuns (pentru Gabriela0109):

Nici un bai, faci alt cont!