| Costin1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare: eu am vreo 6 disc local.si eu foloseam disc local D: pentru poze.toate pozele mele erau acolo, dar cand am bagat daemon tools si mi-a folosit D: ca pe o unitate virtuala mi s-a sters totsad si nici nu ma lasa sa intru in unitate... ce pot face?

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu e posibil asta, daemon tools creaza un disc virtual nu foloseste un disc existent...probabil s-a\ai schimbat litera ce-i era atribuita.Insa un virus care a fost sters sau inca e in calculator iti poate bloca accesul la partitia respectiva printr-un fisier autorun.inf.
Clic dreapta pe D\explorare (se deschide)\in bara de instrumente\tools\optiuni folder\vizualizare\bifezi "se afiseaza fisierele si folderele ascunse"\se aplica\ok.
Acum cauti in D, C... fisierul autorun.inf si-l stergi, D se deschide la dublu clic sau open.

1 răspuns:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Nu mai face absolut nimic, intra pe yahoo messenger daca vrei sa-ti salvez pozele :
spaima_zmeilor@yahoo.com