| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare la just cause...de unde pot lua toate armele ca am nevoie la o misiune de explozibil dar eu nu am si nu stiu de pe unde sa il gasesc deci daca stiti va rog sa ma ajutati... FUNDA

Răspuns Câştigător
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Te ajut eu(daca este in JC2)cauzezi mult chaos si o sa iti deblocheze armele si vehiculele. Cel mai bun mod de a cauza chaos este saaa distrugi tot ce prinzi cu satchel charge sau trigered explosives din prima misiunehappysper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| M8ATO a răspuns:

Apasa pe 4 si dupa E. Apoi dai la weapons si cauti ceva explozibil, un rocket launcher sau ceva. Daca nu le ai deblocate in Blackmarket, mai fa misiuni Dungeon sau Factions si pordu cat mai mult chaos! Sper ca te-am ajutat!