| Vlad_1383 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre Half-Life! este o misiune care sunt intr-o cladire plina cu niste detonatoare cu o raza care daca o atingi explodeaza si acolo sunt doua rachete cu explozibil si mai e si un savant de ala pe acolo si nu stiu cum sa fac sa termin misiunea crying? FUNDA

2 răspunsuri:
| AlexSadik a răspuns:

Eu am raspunsul la intrebarea ta dar nu vreau sa ti l dau pentru ca aim tha best

| CyBeRnEtiCk a răspuns:

Te referi cand vine ala imbracat in mov si apasa pe butonu ala? ai vazut ca racheta aia intra in geam tu trebuie sa asezi cutiile si sa te urci sus apoi ie un lift trebuie sa ii omori paia pana cand ajungi tocmai sus funda? app eu am terminat hl de nu stiu cate ori ultimu ie cand ajungi la monstru ala care trece prin portal