| ChrisHarrison a întrebat:

Am si eu o intrebare! Mi-am descarcat The Sims 3, si nu ma pot juca. Am laptop. si Cand incerc sa ma joc. ma lasa cateva minute dupa se inchide de tot. si cand il deschid imi spune ca s-a inchis ca sa evite o supraincalzire. Ce pot face ca sa nu se incalzeasca?batting eyelashes
Funda pentru un raspuns folositor big grin!

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

E din cauza placii video. Placile video mai vechi nu au cooler, si cand se suprasolicita inchide aplicatia care o forjeaza. Incearca sa umblii in setarile jocului la video settings si dale pe toate la minim. Rezolutia 600x400 sau 800x600 si daca are anti aliasing, sa fie debifat sau oprit. Daca are whait for vertical sync, la fel, il opresti. culori x32 si vezi ce mai ai pe acolo.

1 răspuns:
| 47dadi a răspuns:

Placa video a ta e mica sau ai putini ghz sau placa de baza e mica.Una din astea ti s-a intamplat ca si mie.