| cornelmarius a întrebat:

Am si eu o intrebare: mi-am reinstalat windowsul si am reinstalat google chrome si nu mai imi apare un folder care era marcaj! in rest toate celelalte imi apare doar ca unul facut acum cateva sapatamani nu mai mi-a aparut! Care sa fie problema de nu mai imi apare, mai pot sa il recuperez? multumesc!

3 răspunsuri:
| pitestinet a răspuns:

Marcajele(bookmarks daca nu ti leai salvat inainte de format nu mai ai cum sa le recuperezi. Dupa reinstalarea windowsului tot ce aveai in C:\ s-a sters.Din meniu poti folosi import/export marcaje.

| cornelmarius explică (pentru pitestinet):

Eu am crezut ca deja sunt salvate odata ce am cont si fac alt fisier!

| pitestinet a răspuns:

Nu.in meniul din stanga la bookmarks (marcaje) ai manage bookmarks(manager marcaje) si de acolo la organize(organizati) poti da export intr-un fisier html.