| DBlack a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru gamerii de CS. deci, am avut CS 1.6 normal luat de pe net, n-am avut nici ce-a mai mica problema, jucam la rezolutie maxima. no, mi-am cumparat steam, ca am fost obligat de un anumit server pentru admin. mi-am cumparat steam, si acum imi frameaza o data la 3-4 secunde asa. ***** el de steam. nu ma asteptam sa-mi faca asa de la steam, am schimbat 100 de rezolutii le-am luat la rand pe toate. nici o sansa. stie cineva ce are?! mentionez ca am placa video 128/128 1GB ram procesor 2.0. ma **** la mansarda urat de tot ca nu ma pot juca linistit.

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Vize in optiunile video la cs.
ai direct3d
opengl
si software.
schimba de acolo si vezi cu care din ele merge

| LaVerd3 a răspuns:

E din cauza ca iti pica netu zile celor de lanet sa iti verifice mufa.Si eu am patit-o si un var de al meu.

| Consultant11 a răspuns:

Vand Steam - uri Gaming in special CS 1.6, CS:Go, CS:Source, CS:Zero, plata paypal sau transfer bancar! sms e momentan indisponibila! Site oficial : www.steamdrop.biz

Vindem dropuri Cs 1.6
Server 18/32 - 5 € / 3 Ore
Server 10/32 - 2 € / 2 Ore
Server 5, 7/32 - 1 € / 1 Ora

Contacteaza un consultant SteamShoping

Y! M : steamdrop_biz@yahoo.com

Skype : andriuha185

Suntem in cautare de vanzatori! oferim bani la fiecare client adus!