| ThomasMartin a întrebat:

Am si eu o intrebare si daca ma puteti ajuta cu niste cauze sau o parere multumesc. Daca bag androi4 pe Samsung galaxy s plus i9001 care vor fi cauzele si daca pot reseta telefonul inapoi la 2.3.6

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Poți instala android 4 și va merge chiar bine, de asemenea poți trece înapoi la o versiune anterioară.
Probleme ar fi că vei pierde absolut tot ce ai pe telefon, dacă nu-l sincronizezi înainte, în rest... nu văd ce s-ar putea întâmpla.

| kaBooMx a răspuns:

Pai, android 4 pentru Samsung galaxy s1 plus exista, dar nu este oficial. Nu ar trebui sa fie probleme daca pui android 4 pe acel telefon. Si da, poti reseta inapoi la 2.3.6, prin Samsung kies

| thebiggesttroll a răspuns:

Eu iti recomand sa nu umblii la el daca nu te pricepi cat de cat deoarece dupa ce l-ai rootat si ai pus custom ron si daca vrei sa te intorci la stack este riscul sa il brickuiesti(sa nu se mai aprinda)