| NiCaIeRiNiCiOdAtA a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat, dar sper sa ma ajute cineva. Stie vreunul daca as putea pune la un nokia 5300 la care am spart display-ul un display touchscreen de 240x320 pixels. Si daca se poate de la ce telefon touchscreen as putea lua display-ul. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| sudsuinededouaori a răspuns:

Raspunsul este nu, nici nu o sa il recunoasca pentru ca nu are suport pentru touchscreen telefonul ala.

2 răspunsuri:
| alexno2 a răspuns:

Nu ai cum sa pui un ecran touch screen la un telefon normal doar daca faci modificari dar trebuie sa fii priceput happy

| NiCaIeRiNiCiOdAtA explică:

Multumesc