| iuliii1997 a întrebat:

Am si eu o întrebate legata de YouTube.
Cum se câștiga bani din videoclipuri?
Unii mi-au spus ca la un milion de vizualizări, alții mi-au zis ca la 1.000
As vrea sa imi explice cineva cum e treaba cu asta...Dau fundă! ★

1 răspuns:
| Mandeliu a răspuns:

E lunga povestea cu facut banii, iar mie acum imi este lene sa scriu, asa ca iti propun sa te uiti pe acest link: https://www.youtube.com/watch?v=RSpGwNg0whA Nu te speria, are si continuare:))

Ca sa incepi sa faci bani din youtube nu ai nevoie de un anumit nr. de views.