| Dragooos a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum activezi valorile acelea de bani, am inteles ca la 1.000 vizualizari pe outube iei niste bani... am un video pe youtube, 1.000 vizualizari + si sci "nevalorificat" cum activezi sau ce trebuie sa fac. Funda

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bani nu ii iei pe vizualizari. Daca ai un nr mare de vizualizari poti face un contract de publicitate cu youtube prin care ei iti pun reclame pe video ul tau. Banii ii vei lua pe click urile date pe vizitatori pe reclamele de pe video urile tale