| diana_7450 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Ca sa vorbesti pe skype de pe un calculator pe altul aflate sa zicem unu in Romania si altul in Egipt e gratuit? Mersi mult pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| ellaella a răspuns:

Da, e gratuit. Si eu folosesc skype si e super misto' happy

13 răspunsuri:
| sherlock a răspuns:

Da este gratuit oirunde in lume atat timp cat se face de pe PC pe PC

| sherlock a răspuns:

Da este gratuit oirunde in lume atat timp cat se face de pe PC pe PC!

| auroraa a răspuns:

Da e gratuit, eu tot aveam dubii iar apoi am consultat siteul lor, unica ce costa pe skype este daca iti pui credit (bani ) pe skype si culegi numar de telefon de pe skype si suni pe cineva pe telefon (fix/mobil) de pe calculator, atit happy sper ca te-am ajutat

| VampireDreamer a răspuns:

Da, este gratuit. Ceea ce trebuie platit este apelul PC - Telefon.

| AndyAndrea a răspuns:

Poi sunt minute care sa le vorbesti.cred.cel putin stiu ca de exemplu din Italia in Romania,pe laptop, avand net care il plateai lunar, aveai minute care se consumau... sper ca ti-a fost de ajutorbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| justme4 a răspuns:

Da, e gratuit.

| tocoal a răspuns:

Evident ca da, atata timp cat si celalalt utilizator are skype. Sper ca te-am ajutat.Ca sa vorbeste de pe telefon pe skype ai nevoie de abonament.

| Papusha_2398 a răspuns:

Da, e gratuit. e ca si messenger-ul, doar ca mai complex si mai bunwinking

| FPS1kkk a răspuns:

Da

| SchizoflaiiColorati213 a răspuns:

Salut! Da.Se poate.Eu de exemplu vorbesc din Romania cu un prieten pe skype care e din Olanda.

Bafta!

| tytymika a răspuns:

Da