| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa vorbesti si sa te vezi cu cineva pe Skype este gratuit sau e cu bani?

Răspuns Câştigător
| lizy12iul a răspuns:

Este toatal gratuit, trebuie doar sa descarci si sa instalezi programul si atat, nu platesti nimic happy

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Gratuit in tara. In afara tarii, trebuie sa platesti. Sper sa nu ma insel, dar eu cand am incercat asta nu am putut mi-au trebuit bani.

| suntserios a răspuns (pentru Jipa95):

Nu exista nicio restrictie de genul

| CristianPreda a răspuns:

Skype este gratuit, iar ca sa te vezi cu cineva, iti trebuie o camera WEB.

| llalalalalalala23244 a răspuns:

Este gratuit

| AriaXaxi a răspuns:

Heii! Pentru a te vedea cu cineva la web pe skype nu trebuie sa platesti nimic, ai nevoie doar de un cont. happy