| Papusika1Mika a întrebat:

Am si eu o problema, ajutati-ma va rog. Mi-am descarcat,, PhotoInstrument,, in computer si nu ma pot inregistra sad Din cauza asta nu-mi pot salva pozele trecute prin photoshop... Ajutor... Cum sa ma inregistrez?

4 răspunsuri:
| Papusika1Mika explică:

Am incercat dar sincer nu se primeste...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Papusika1Mika):

Nu merge nici try? ai bagat crakul din arhiva in program in iconita intendica? ai nu merge cum naiba ai un prog remote conection?

| Papusika1Mika explică (pentru anonim_4396):

Pai da am incercat si tot nu merge din pacate nu stiu ce are.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Papusika1Mika):

Descarca asta http://www.teamviewer.com/en/index.aspx