| ByTyger1 a întrebat:

Am si eu o problema am descarcat de curand niste melodii am facut un dvd iar cand am bagat dvd la casetofonul de la masina da eroare dar la pc merge si este mp3 care acest casetofon citeste ce sa fac cineva a zis ca este de la o melodie funda

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Din pacate niciunul nu te ajuta. Daca e CD player auto, nu citeste de pe DVD, chiar daca vede MP3. Trebuie sa faci un CD cu mp3. Ca sa nu te pun sa cauti si descarci Nero Burning Room, descarca asta gratis:
http://kiaplayer.narod.ru/programs.html
(alegi asta "Program (ENG) (486 Kb)")
-Nu trebuie sa-l instalezi. Il dezarhivezi, seamana cu nero Expres:
-Il deschizi
-Next
- click dreapta pe "New", add files (nu aduci foldere) pentru ca majoritatea Cd auto nu citesc din foldere). Te duci acolo unde ai muzica (melodiile sa nu fie lungi), -Open
-Next
(alegi viteza 16 si bifezi "Finalize Disc"
-Next si incepe sa scrie CD-ul.

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ce program folosesti pentru a scrie
DVD-ul?

| ByTyger1 explică (pentru horia2012):

Cd burner si nero express

| horia2012 a răspuns (pentru ByTyger1):

Din pacate niciunul nu te ajuta. Daca e CD player auto, nu citeste de pe DVD, chiar daca vede MP3. Trebuie sa faci un CD cu mp3. Ca sa nu te pun sa cauti si descarci Nero Burning Room, descarca asta gratis:
http://kiaplayer.narod.ru/programs.html
(alegi asta "Program (ENG) (486 Kb)")
-Nu trebuie sa-l instalezi. Il dezarhivezi, seamana cu nero Expres:
-Il deschizi
-Next
- click dreapta pe "New", add files (nu aduci foldere) pentru ca majoritatea Cd auto nu citesc din foldere). Te duci acolo unde ai muzica (melodiile sa nu fie lungi), -Open
-Next
(alegi viteza 16 si bifezi "Finalize Disc"
-Next si incepe sa scrie CD-ul.

| StefanERC a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......elp-funda/

http://www.tpu.ro/......-din-2009/

au mai discutat si altii aici vezi poate te ajuta ce i-a ajutat pe ei

| Del1r1c2 a răspuns:

La masina merge merge doar CD-ul nu dvd-ul sau daca nu e asta s-ar putea sa aiba virusi. Funda?

| ByTyger1 explică (pentru Del1r1c2):

Si ce antivirus imi recomanzi