| shevchenko a întrebat:

Am si eu o problema am reinstalat windows-ul si vreau sa fac updaturile am intrat ce site Microsoft pentru update si imi da eroarea asta [Error number: 0x80245003]
The website has encountered a problem and cannot display the page you are trying to view. The options provided below might help you solve the problem.
For self-help options:

Frequently Asked Questions

Find Solutions

Windows Update Newsgroup
For assisted support options:

Microsoft Online Assisted Support (no-cost for Windows Update issues)

Imi puteti spune va rog ce are ca sa pot upgrada pc.

Răspuns Câştigător
| b06dan1x7 a răspuns:

Eu incerc sa iti spun ceva de pe propria experienta, automatic updates le-am oprit de fiecare data cand am instalat un windows, la ce sa iti tii pc cu update-urile la zii? pc descarca orice program aparut pe microsoft.com, iti incarci pc degeaba si iti va merge si greu. exemplu: am 4gb pe ram si un procesor de 3ghz, dupa ce am facut update-urile la pc mergea bine, pana l-am restartat desigur; dupa ce l-am restartat mergea de parca carau dracii tamaie cu el, mergea de parca aveam un procesor de 1ghz cu 64mb pe ram, deci daca iti tii pc updatat va merge mai greu, se va bloca mai greu, vor aparea bluescreenuri, si de aici lantul vietii, am vrut sa te ajut, acum tu stii ce faci.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva comun astfel de problema cand faci update la XP, incearca sa activezi automat updates din calculator si o sa descarce el toate update si o sa le instalezi cand iti va prompta ca ai updateuri care sunt gata pentru instalare.