| Blueaddicted a întrebat:

Am si eu o problema... Am un iphone 4G codat, cu ios 5. 0. 1, are jailbreak, dar nimeni nu mi-l poate decoda. Ieri i-am dat un restore, deoarece am incercat sa-i dau downgrade la ios 4. 3 dar nu a mers si a trebuit sa-i dau restore. Acum cand il deschid imi cere sa bag un SIM valid, dar chestia e ca telefonul e codat... Nu stiu ce sa fac va rog help sad

1 răspuns:
| MrColitza13 a răspuns:

Ar trebui să-i pui o sistemă care este făcută deacum Jailbreak şi fără cartelă să fie cînd pui sistema! eu am păţit aşa ceva... încearcă 4.3.5 eu am pus şi a mers!