| vento14 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un scuter adus din Italia nu stiu cum se numeste, deci porneste cand vrea, cateodata porneste cateodata nu, inainte il lasam vreo 5-6 ore fara sa dau la pedala si pornea, acum nu mai porneste de loc, mergeam pe drum si mi s-a oprit dintr-o data si de atunci nu a mai pornit, nu stiu ce sa fac! Multumesc pentru atentie!

2 răspunsuri:
| anonimbrasov8 a răspuns:

Curata-i bujia, filtrul de aer si cel de benzina si spune daca mai ai probleme e defectiune mecanica! si va fi necesar un mecanic priceput

| LawBaw a răspuns:

Set motor dus