| vflorinsebastian a întrebat:

Am si eu o problema. Am win 7 si de ceva timp porneste in 10 min acolo unde trebuie sa apara please wait numai apare nimic si sta ecranul negru 10 min. si dupa welcome si merge...
As vrea sa aflu o metoda prin care sa rezolv problema... straight face
Fundita.

2 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

Reinstaleazal singura solutie, ai luat vreun virus, sau windowsul are vreun bog...eraore cv

| pcmhz a răspuns:

Probabil un virus/trojan sau probleme cu hard-disk-ul / memoriile. etc.

Poţi instala şi rula Malwarebytes http://www.malwarebytes.org/ şi vezi ce găseşte. Sper că ai un antivirus activ la zi şi de asemenea update-urile de W7.

Pentru probleme hardware, poţi consulta lista evenimentelor.
Click pe Start, în căsuta de Search/Căutare scrie Event Viewer, şi din lista de rezultate fă dublu-click pe Event Viewer.
O să vezi toate mesajele generate de Windows şi poţi cauta după cele de eroare, etc.