| FunDa a întrebat:

Am si eu o problema.am windows 7 edition starter in limba franceza si vreau sa schimb in limba engleza.ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Este mai complicat,dar gasesti instructiunii, sau spune-i unu prieten, prietena sa te ajute big grin funda

2 răspunsuri:
| larisa_4510 a răspuns:

Este destul de complicat thinking iti dau id-ul unui verisor de al meu care are tot windows 7 si poate iti zice el... ianro.bestial [asta e id-ul] fundita? puppy dog eyes

| marescostin a răspuns:

Du-te la start control panel region and league si alege engleza funda?