| yonutz6399 a întrebat:

Mi-am luat laptop-ul din Germania si orice program instalez, instructiunile sunt in germana.Am incercat sa le trec in engleza, dar nu pot. Windows-ul e in engleza.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

De obicei la instalarea programelor, cele care sunt multilanguage, iti dau posibilitatea sa-ti alegi limba in care vrei sa fie instalat! Majoritatea au aceasta optiune!

| horia2012 a răspuns:

Daca acele programe sunt facute pentru piata germana, nu ai ce face.Fa rost de acele programe in limba engleza.

| gamer1234 a răspuns:

E setat tot pe germana; e normal!
Ai noroc ca windows-ul e in engleza.

| Chira_Razvan_1998 a răspuns:

Du laptopul la cineva care se pricepe sa repare pc-uri