| LLuulluu a întrebat:

Am si eu o problema; butoanele de la desktop (luminozitate contras modificare etc )nu mai merg.
Stie cineva un program prin care pot sa le accesez fara sa apas pe ele?

Răspuns Câştigător
| Vasile_Angheluta_1996 a răspuns:

Asa presupun ca ai windows XP...nustiu exact daca este vreun program anumit cu care sa le activezi, insa daca iti bagi Windows7 ele se activeaza automat odata cu windowsul.
Iti recomand sa-tii pui Windows7 caci pentru el a fost proiectat Laptopul tau!