| ady1995 a întrebat:

Am si eu o problema:cand vreau sa intru in local disk C nu mi se deschide si imi cere sa aleg un program de pe lista ca sa intru... ce pot face?

3 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Da click dreapta->Explore.
Ca sa rezolvi problema citeste aici: http://www.craiovaforum.ro/software/problema-accesare-partitii-163403.html

| Traian a răspuns:

Asta e un virus care nu iti permite. daca vrei sa intri dai click deapta explorare. si instaleaza un antivirus bun

| GABOY a răspuns:

Asta e un virus care nu iti permite. daca vrei sa intri dai click deapta explorare. si instaleaza un antivirus bu