| americanull123 a întrebat:

Am si eu o problema cu, calculatorul, cand il aprind sta deschis 10 minute si merge normal, apoi se stinge si cand vreau sa l aprind imi da urmatorul bluescree: http://postimg.org/image/wilpqfqlr/
apoi nu se mai poate aprinde.tin sa mentionez ca, cateodata calculatorul se inchide dupa 10 minute iar apoi merge sa il deschid si merge in continuare foarte bine pana la sfarsit.

Multumesc

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Asa si, ce sa-ti facem noi? Ia-l la purecat!

Verifica condensatorii de pe placa de baza, verifica condensatorii din sursa, verifica memoriile, verifica hardul, verifica de virusi, schimba windows, etc.