| dannys a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul. Mi-am instalat singura windows-ul si nu stiu ce i-am facut cred ca am sters placa video si nu mai gasesc cd-urile de la el.Nu stiu ce sa-i mai fac.Am auzit ca merge windows7 dar nu-l am si nu stiu sa-l descarc.Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Descarca everest, vezi ce placa video ai, spune-ne si apoi iti dam un link de unde sa descarci driverul pentru eawinking

| cristi202 a răspuns:

Of! Cu problema asta m-am confuntat eu ieri. Am cautat ca disperatii si eu si sotia mea, CD-urile calculatorului, pentru ca pe net nu am gasit driverele necesare. La noi a fost cu happy-end, pina la urma am gasit CD-urile. La tine, poate gasesti pe net, iar daca nu, intre 30 si 50 RON te costa sa chemi pe cineva care stie sa le puna (si le si are), asta daca cumva nu ai pe nimeni care sa stie dintre cunoscutii tai (asa ar fi cel mai sigur).