| maricel a întrebat:

Am si eu o problema cu un laptop, cateo data nu se mai deschide cand vreau sa-l pornesc, se aprinde ledul, doar atat, apas iar sa-l inchid, dupa aia incerc iar sa-l pornesc, cateo data se deschide, cateo data nu. sau chiar daca am reusit sa-l deschid, dupa un timp se inchide singur, sau isi da restart. A mai avut cineva problema?

2 răspunsuri:
| Hasss a răspuns:

Pai cred ca rami sau vreo componenta numai e buna si mie imi face asa da numai cand am windowsu stricat, schimb windowsu si gata merge struna numai am problema

| ema1ih a răspuns:

Asa am avut si eu la un calculator vechi si tata vrea acum sa-l duca la cineva dar nu l-a dus inca. O sa iti dupa aceea ce a spus. Momentan habar n-am