| Stefanionutz a întrebat:

Am si eu o problema cu un telefon Nokia 6234! Help
De aproximativ o luna nu mai merge slotu de card am incercat cu mai multe MicroSD dar tot nu mergea.
M-am dus la un service particular si mi-au spus ca nu se mai poate face nimic.
Dupa am contactat niste prieteni si m-au sfatuit sa ma duc cu el la Vodafone. Ce spuneti cei de acolo ar putea sa ma rezolve daca il trimit la service-ul lor? Contra cost?

Am incercat sa imi iau altu dar cic nu se mai fabrica...

1 răspuns:
| rolly3342 a răspuns:

Ce nu se mai fabrica? Nokia 6234 sau carduri microSD? laughing.nu stiu ce problema e, mai contacteaza un service.