| ANDREI123_1263 a întrebat:

Am un Card MICRO SD KingMax si telefon Nokia 6234 si nu il citeste si in clasa la mine am bagat la inca 2 preteni si nici la aia nu mergea am si adaptor am tot **** la el e de 1 GB

Răspuns Câştigător
| anddclaus a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel
Nu mai ai ce sa ii faci
Eu mi-am cumparat altul macar al tau e de 1 GB si nu e asa o mare pierdere
Cumparati altul uite eu de aici mi-am cumparat multe lucruri inclusiv cardul pe care il am si in prezent
www.emag.ro

Funda?

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Ancearca sai dai formatare pe card baga-l an adaptor daca ai pc

| ANDREI123_1263 explică:

Mama mersi ff mult baieti/fete. daca il prind ii rup picioarele