| Teo1911 a întrebat:

Am și eu o problemă cu un tv Samsung ue32t5302ak dacă mă poate ajuta cineva.
https://ibb.co/3Y2tKBg

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il duci la garantie sa i ti dea altul, nu ai ce sa faci, sunt turcești si nu sunt de calitate niste petarde la pret de ofertă, ia legatura cu magazinul de unde l ai luat, sa i ti dea altul sau banii inapoi, cit ai dat pe el?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E ars diplayul sunet ai?

| Teo1911 explică (pentru CristiDinBucuresti):

E nou tv-ul, numai că la un moment dat când s-a închis s-a deschis așa, și de fiecare dată când îl deschid acum îmi apare același lucru.

| Teo1911 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am înțeles, am pe el 1000 de roni mă gândeam că îi trebuie un soft sau ceva

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Teo1911):

Il duci la garantie sa i ti dea altul, nu ai ce sa faci, sunt turcești si nu sunt de calitate niste petarde la pret de ofertă, ia legatura cu magazinul de unde l ai luat, sa i ti dea altul sau banii inapoi, cit ai dat pe el?