| ๑ŔàžøЯ๑ a întrebat:

Am si eu o problema cu yahoo messenger.De ceva vreme nu imi mai apare scrisul nici al meu nici la persoana cu care vb in lui i apare scriu eu.Am reinstalat mess-u da tot asa face. Some help?

Răspuns Câştigător
| iulyan a răspuns:

Da asa am patit si eu si sincer sa fiu am incercat tot. din pacate se pare ca a intrat in conflict cu un fisier din windows si trebuie reinstalat windowsu pentru un *** de program. te sfatuiesc sa folosesti pidgin care ii un universal chat program.

SUCCES!

1 răspuns:
| Aly64 a răspuns:

Asa pateam si eu
trebuie reinstalat windowsu`
pana atunci poti folosi trillian