| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. de 2 zile nu imi mai merge mozila firefox si mi-am descarcat alta mozila si nici aia nu merge dar google chrome merge. care credeti ca e problema?

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa formatezi toate partitiile, e posibil sa fie vreo problema in folderu de la mozilla, deci incearca sa formatezi, ca e mai sigur decat sa stergi folderulwinking formateaza toate partitiile si daca nu merge nici dupa, incearca sa reinstalezi windows-ul

| sshhhhhttttt a răspuns:

Pune'ti opera ca e mult mai faina, mai stabila si mai rapida!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am google chrome si merge foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aflat acum. aveam o mozila sorkat pe desktop si s-a distrus. m-am dus si am luat mozila originala si acum merge

Răspuns utilizator avertizat