| BiancaBiencutza a întrebat:

Am si eu o problema enervanta....am un HTC desire c si are ceva bai cu capu.nu stiti dc si ce sa fac in privinta cu asta.cand sun pe cineva in momentul acele in timpul apelului se si activeaza difuzorul da fara sa apas eu pe cev.si nu stiu cum sa-l scot de la setari sa nu mai se activeze singur ca inainte nu o avut nimic... daca aveti vreo idee sa-mi ziceti va rog multumesc!

1 răspuns:
| RinLex a răspuns:

E posibil totusi din setari uitate bine si ncearca sal dezactivezi!